Hogwart Moment Transfiguration Class

2.389 ден Со ДДВ

Сетот Hogwart Moment Transfiguration Class е книга од коцки што се отвора за да открие училницата на Хогвортс од филмовите Хари Потер. Вклучува минифигури на Хермиона Гренџер, Рон Визли и професор Мекгонагал,, табла, 2 работни маси, 2 столици, богатство, шкаф за складирање, книга за магии и многу автентични додатоци.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG76382 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands