Хеликоптер

899 ден Со ДДВ

Полициски хеликоптер со уникатен дизајн кој има звучни и светлечки ефекти за полициски авантури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1417145 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz