Helicopter Adventure

729 ден Со ДДВ

Изградете и обновете хеликоптер, глисер или едрилица овој 3 во 1 сет. Изградете и управувајте со неверојатни машини со авантуристичкиот комплет со хеликоптер со свежи комбинации на зелена, жолта и црна боја потоа обновете и уживајте во брзи авантури со вода со глисер или тивко низ воздухот со елегантна едрилица.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31092 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands