Heartlake City Supermarket

2.189 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашето дете да ужива во играњето улоги во супермаркет со овој сет. Набавете вкусни задоволства од супермаркет со Оливија и Стефани. Помогнете и на Стефани да управува со количката и да ја собере нејзината омилена храна. И бидете внимателни треба да се јаде овошје и зеленчук.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41362 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands