Heartlake City Shopping Mall

7.999 ден Со ДДВ

Сетот од колекцијата на Lego Friends Heartlake City Shopping Mall ќе ве одушеви. Доаѓа со 6 карактери, вклучувајќи и нова мини фигура. Овој трговски центар не е само за облека. Постојат 5 продавници што ги рефлектираат широките интереси на децата, од храна и музика, до технологија и играчки. Исто така, доаѓа со 2 одделни делови за игра за да се прошири забавата.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG41450 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands