Heartlake City Restaurant

4.499 ден Со ДДВ

Воведете го вашето малечко во светот на рестораните каде што со имагинативна игра можат да играат улоги како готват пица и да им служат на гостите. Овој забавен сет за конструкција вклучува 3 минифигури Ема, Итан, готвач, и плус 2 фигури мачки .

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41379 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands