Heartlake City Park Cafe

1.480 ден Со ДДВ

Отворете ги апетитите за креативно забавно играње со овој сет со кој можете да изградите кафуле за храна. Овој сет доаѓа со 2 минифигури на Миа и Стефани, фигура од верверица, кујна со вафли и блендер и многу додатоци за кафулето што им помагаат на децата да се изгубат во играта и да ги развијат своите вештини за раскажување приказни.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41426 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands