Heartlake City Organic Cafe

2.399 ден Со ДДВ

Со сетот Heartlake City Organic Cafe децата можат да прават вкусни креации во кујната, исто така им овозможува да замислат да ги одгледуваат состојките во градината на кафулето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG41444 Категории , ,
Бренд:: Lego