Heartlake City Hair Salon

1.650 ден Со ДДВ

Овој сет за стилизирање на коса е преполн со сценарија за имагинативна игра. Има цела низа слатки додатоци за фризерски салони, како што се фен и перики за играчки, за да се појават имагинации. Симпатичните карактеристики вклучуваат мијалник во форма на школка, столче за сечење коса, станица за стајлинг и каса. Постојат 2 минифигури, 2 фризерски столици, мијалник за миење на косата и многу додатоци, како што се четки и перики за играчки, за да се создаде реално искуство во салонот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41391 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands