Heartlake City Amusement Pier

9.999 ден Со ДДВ

Овој сет забавен парк им овозможува на децата да оживеат една ноќ полна со возења и смеа. Децата можат да ги земат своите омилени мини кукли на пиратскиот бродна ролеркостер или да ги занишаат со рингишпил. Овој комплет за деца има 5 минифигури, вклучувајќи ги Оливија, Ема, Стефани и Зак, како и Клои, фигура на сирена. Мини куклите можат да поминат време на киоск за билети или тезга за игри пред да одат на возење со забавен парк.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41375 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands