Heartlake City Aircraft

4.999 ден Со ДДВ

Децата можат да создаваат забавни авионски авантури со Стефани и Оливија. Сетот има подвижни скали за качување, рачни багажни простории – има дури и количка!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41429 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands