Heart Box

1.399 ден Со ДДВ

Оваа возбудлива мешавина од Lego Duplo коцки изобилува со идеи и инспирација! Со 15 забавни модели и бесконечна креативност за градење слободни креации, овој разноврсен сет за игри има имагинативни можности за секое дете.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG10909 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego