Harry Potter Hogwarts Crests

8.999 ден Со ДДВ

Фановите на Хари Потер кои бараат проект за да ја рефлектираат својата страст, можат да изградат 1 од 4 мозаична слика со овој уметнички сет на Lego Art, Harry Potter Hogwarts Rest Crests и да уживаат во релаксирачко бегство во иконскиот свет. Изградете мозаична слика од коцки од Хогвортс по ваш избор – Грифиндор, Слитерин, Хафлепуф или Равенклав.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG31201 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands