Harry Potter™ Advent Calendar

2.399 ден Со ДДВ

Прославете го Божиќ во светот на волшебниците со овој волшебен LEGO® Хари Потер Advent Calendar. Зад секое од 24 прозорчиња се наоѓа различна играчка или фигура од филмот Хари Потер.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG75981 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands