Hagrid’s Hut: Buckbeak’s Rescue

4.889 ден Со ДДВ

Младите вештерки и волшебници можат да создадат волшебни сцени од Harry Potter™ and the Prisoner of Azkaban со сетот Hagrid’s Hut: Buckbeak’s Rescue. Оваа кул играчка за деца им дава бесконечни можности на фановите на Хари Потер на возраст од 8 години и повеќе за имагинативна игра со улоги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75947 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands