Green Baseplate

639 ден Со ДДВ

Препуштете се на фантазиите на LEGO и уживајте во конструкцијата! Без разлика дали создавате градина, шума или нешто ново од вашата сопствена фантазија, оваа зелена обоена позадина е идеална почетна точка за градење, прикажување и играње со креациите на лего.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 15LEG10700 Категории , ,
Бренд:: Lego