Градежно возило

3.099 ден Со ДДВ

Висококвалитетно и реално градежно возило со светлосни и звучни функции – незаменливо на кое било градилиште!

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1416834 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz