Градежно возило и фигура

2.099 ден Со ДДВ

Две градежни возила кои можете да ги расклопувате со штравцигерот кој е вклучен во сетот. Во сетот има и фугурана градежник.

Нема на залиха

Спореди
SKU: BE11221B Категории , ,
Бренд:: Best Luck