Градежно возило и фигура

899 ден Со ДДВ

Градежно возило кое се расклопува со вклучениот штравцигер. Вклучена е и фигура на градежник.

Нема на залиха

Спореди
SKU: BE11223B Категории , ,
Бренд:: Best Luck