Goo Jit Zu Hero DC Mini asst

499 ден Со ДДВ

Помали по големина, но сите ваши омилени херои на DC се супер еластични и подготвени за борба. Секој Mini DC Hero може да се растегне до 4 пати од иста големина.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GOO41171 Категории , ,
Бренд:: Moose