Goo Jit Zu Dino X Ray figura

1.089 ден Со ДДВ

Хероите на Goo Jit Zuu се враќаат во битка во сосема нова серија Dino X-Ray! Овие акциони фигури се протегаат до три пати од нивната големина и се поиздржливи од кога било досега! Истегнете го и здробете го вашиот Goo Jit Zu Hero и тој секогаш ќе се враќа во првобитната форма!

Нема на залиха

Спореди
SKU: GOO41119 Категории , ,
Бренд:: Moose