Goldhair Tower

5.309 ден Со ДДВ

Возбудливи моменти ги чекаат младите обожаватели на Дизни принцезата Рапанзел во овој прекрасен сет кула. Шармантниот сет вклучува кула со пештера и тајна просторија, плус дополнителни почетни игри за 2 помали градби.

На залиха

Спореди