Golden Mech

3.415 ден Со ДДВ

Овој силен LEGO NINJAGO Mech поседува катана и е придружуван од 4 минифигури за децата да можат да пресоздаваат приказни спакувани во акција од градот NINJAGO!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71702 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands