Gold Line Cupholder

1.999 ден Со ДДВ

Држачот за шишиња од Cybex ви овозможува совршено место за чување на кафе или шише за пиење на вашето дете.

На залиха

Спореди
SKU: CY511411002 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex