Ѓубретарец

899 ден Со ДДВ

Камион за ѓубре Teamsterz со реални трепкачки светла и реални звуци на моторот и на сирените. Со 2 копчиња, кои свират 4 уникатни звуци, децата можат да возат низ градот и да ги одржуваат улиците чисти со леснотија.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1416561 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz