Gironanna Evo Col.247 Orso Grigio

21.499 ден Со ДДВ

Gironanna Evo е мултифункционална, удобна и релаксирачка лулашка и релаксатор за новороденчиња до 9 месеци (9 кг). Со своето ритмичко лулање, на бебето му дава чувство дека е во прегратките на неговата мајка! Gironanna Evo има одвојлив капак што може да се пере на 30 ° C, 4 брзини на лулање и прожектор со светла, 5 приспивни песни, 3 природни звуци. Има влезен слот за музички плеер. Се подесува со автоматски тајмер (10-20-30 минути) и за поголема забава има ротирачки рингишпил со симпатични, плишани играчки што може да се отстранат. Седиштето може да се отстрани и да се користи со движење како лулка, погодно за 0 до 9 кг. Наслонот за грб е прилагоцлив во 3 позиции. Работи на батерии или напојување преку вклучен соодветен адаптер.

Нема на залиха

Спореди
SKU: S347-247 Категории , ,
Бренд:: Cam