Giramondo – Количка за бебе

8.899 ден Со ДДВ

Cam Giramondo е лесна и компактна количка со прилагодлив потпирач за грб во неколку позиции, до положба на спиење. Седиштето е удобно и издолжено, а потпирачот за нозе е прилагодлив. Предни ротирачки трекала и задни со синхронизирана сопирачка. Вклучена е и дождовна прекривка.

На залиха

Спореди
SKU: ART827-149 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cam