Giocam – T259

6.999 ден Со ДДВ

Cam Giocam е релаксатор кој се користи од раѓање до 9кг. Релаксаторот е со потпирач за грб прилагодлив во 3 позиции и мека ткаенина. Има ремен со 3 точки на безбедност и лента со отстранливи играчки. Со безбедносен механизам се избегнува случајно затворање на производот и спречено е лизгањето од гумените влошки поставени на основата на релаксаторот.

На залиха

Спореди
SKU: S362-T259 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cam