General Grievous’s Starfighter

6.799 ден Со ДДВ

Децата можат да постават епски битки со General Grievous vs. Obi-Wan Kenobi со оваа конструктивна претстава од овој сет. Оваа прекрасна градежна играчка за деца вклучува 3 мини-фигури на LEGO Star Wars – General Grievous, Оби-Ван Кеноби со Lightsaber и Airborne Clone Trooper – за играње улоги во креативни приказни.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75286 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands