Gb Qbit + All City FE Vanilla Beige

24.999 ден Со ДДВ

Gb Qbit + All City комбинира удобност, квалитет и компактност, а главната и фундаментална разлика помеѓу оваа количка и GB Qbit + All Terrain – се единечни тркала, кои толку многу недостасуваа во градските прошетки. Оваа компактна количка е преполна со список на паметни карактеристики, вклучувајќи и потпирач за грб со вистински легната позиција погодна од раѓање. Супер компактниот систем на преклопување може да се управува со користење само на едната рака, оставајќи ја другата рака слободна. Неговата пространа корпа за купување ви овозможува да ги чувате вашите предмети. Пространа и пријатна за деца, компактна и лесна за носење за родителите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: GB619000181 Категории , ,
Бренд:: Gb