Gazelle S Seat Unit BLK B Classic Beige mid beige

19.999 ден Со ДДВ

Дополнително седиште за Gazelle S кое лесно се прицврстува на рамката за колички Gazelle, овозможувајќи ви да возите и второ дете удобно. Кога второто дете ќе пристигне, дополнителната единица за седишта Gazelle S лесно се прицврстува на рамката за колички, овозможувајќи ви да ги носите и двете деца во еднаков комфор. Ги има истите функции како и главното седиште кое оди со количката, кое е потполно исто и потпирачот за грб и нозе се подесува во повеќе положби.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520002951 Категории , ,
Бренд:: Cybex