Gazelle S BLK BP Deep Black

48.999 ден Со ДДВ

Gazelle S се првите колички Cybex кои лесно можат да се прилагодат од еден модел во модел на двојна количка, со и без дополнителни адаптери. Количката Gazelle S може да се користи на повеќе начини, во различни конфигурации – можете да ги користите на еден начин, со вртливо седиште кон родителот, корпа или автомобилско седиште Cybex или со соодветни адаптери од други популарни брендови. Може да се користи и како количка за две деца. Gazelle S нуди голема флексибилност за близнаци и нуди повеќе од 20 можни конфигурации. Cybex Gazelle S има амортизација на сите четири тркала, како и во количката, за да апсорбира удари на нерамен терен. Карактеристики како независна прилагодлива поддршка за грбот и нозете, големи настрешници со мрежен прозорец и прилагодливи рачки што можат да се прилагодат само со едната рака, обезбедуваат удобност и за детето и за родителот.

На залиха

Спореди
SKU: CY520002117 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex