Garbage Truck

1.389 ден Со ДДВ

Ово сет е направен да биде забавен и лесен за деца од предучилишна возраст и помали деца, опремен со цврст камион за ѓубре со кабина, со 2 минифигури, контејнер за навалување и база за стартни тули што им помага на градежниците кои прв пат се среќаваат со градење да им се зголеми самодовербата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60220 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands