Гаража на 3 нивоа – Teamsterz

5.599 ден Со ДДВ

Однесете ја забавата со автомобили на следно ниво со оваа гаража на 3 нивоа! Забавната гаража во три ката ќе ја поттикне вашата фантазија да играте креативно со вашите омилени автомобили! Ова не е обична гаража – има сe што можете да замислите и повеќе: пумпи за гориво, миење автомобили, бариери, обележани места за паркирање и функционален лифт за автомобили. За супер брз излез, има слајд со кој можете да лансирате возила директно до излезната рампа! На врвот на оваа голема гаража, има контролна кула со хелиодром и знамиња.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1416475 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz