Garage Center

3.169 ден Со ДДВ

Дајте му одличен почеток на вашиот млад автомеханичар со овој сет со повеќе возила. Овој сет е специјално дизајниран да биде забавен и лесен за деца од предучилишна возраст и млади, со перална за автомобили, спортски автомобил, камион за влечење и цистерна за бензин, гаража и држач за бензински пумпи.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60232 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands