Gamer’s Market

3.035 ден Со ДДВ

Неверојатниот маркет на LEGO NINJAGO доаѓа со 9 ексклузивни LEGO минифигури од Prime Empire! Градежниот сет содржи 9 минифигури за играње на акција на Prime Empire, вклучувајќи ги NINJAGO Digi Jay, Avatar Nya и Avatar Cole, плус ексклузивните фигури на Avatar Pink Zane и Harumi! Овој сет LEGO NINJAGO нуди бесконечна забава за градење и игра

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71708 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands