Futuristic Flyer

999 ден Со ДДВ

Суперсонична забава со 3 во 1 сетот, кој содржи одлична шема на темно црвена и бела боја, исчистени крилја, затемнет кокпит, фиксна опрема за слетување и запален млазен мотор. Со овој сет добивате 3 различни искуства за градење и играње. Изградете го футуристичкиот авион и повторно изградете го во футуристички вселенски брод или футуристички робот со крилја и ранец за повеќе научно-фантастична забава.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31086 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands