Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car & Jaguar I-PACE eTROPHY

3.415 ден Со ДДВ

Совршен подарок за деца кои сакаат да составуваат и да си играат со тркачки автомобили. Со 2 возбудливи електрични автомобили во моделот Јагуар, детална линија за стартување и 2 минифигури во тркачки одела на Јагуар, тие имаат се што им треба за независна игра и поставување забавна акција на трките.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76898 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands