Footmuff Karolina Kurkova

18.999 ден Со ДДВ

Cybex Footmuff од Fashion колекцијата на Каролина Куркова е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY519003110 Категории , ,
Бренд:: Cybex