Footmuff Fashion We the Best by DJ Khaled

18.999 ден Со ДДВ

Cybex Footmuff од модната колекција на DJ Khaled We the Best е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY521003143 Категории , ,
Бренд:: Cybex