Fire Truck

1.579 ден Со ДДВ

Изградете играчка за противпожарен камион со трепкачки светла и звук на сирена. Малите деца ќе уживаат во играта помагајќи му на пожарникарот да ја спаси мачката од дрво.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG10901 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands