Fire Station

4.749 ден Со ДДВ

Заштитете ги граѓаните со противпожарна станица, со 3 нивоа, канцеларија, просторија за релаксација и извидничка кула, мало пристаниште и посебна гаража со голема отворена влезна врата и подлога за слетување за монтажен извиднички дрон со вртливи ротори и камера. Овој кул сет исто така располага со противпожарно теренско возило со црево, скутер за вода, 4 минифигури и фигура на куче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60215 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands