Fire Rescue Helicopter

2.199 ден Со ДДВ

Децата можат да уживаат во херојски мисии со овој сет од Lego City, Fire Rescue Helicopter. Пукајте водени елементи од хеликоптерските топови за да ги изгаснете пожарите и уживајте во забавна игра со улоги со 3 минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60281 Категории , ,
Бренд:: Lego