Fire Mario Power-Up Pack

680 ден Со ДДВ

Загрејте ја акцијата со овој Fire Mario Power-Up сет, кој се одликува со изграден костум што му дава посебна способност на LEGO® Mario и предизвикува различни реакции.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71370 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands