Fire Helicopter & Police Car

699 ден Со ДДВ

Сетот Fire Helicopter & Police Vehicle содржи шарени детали и забавни одлики. Малите деца развиваат фини моторни вештини и препознаваат форми и бои.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG10957 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego