Fire Fang

3.669 ден Со ДДВ

Децата ќе обожаваат да пресоздаваат сцени и да сонуваат свои приказни со 4 минифигури, избрани оружја и дополнителни елементи, вклучувајќи го и вртливото торнадо на Kai и Aspheera’s Scroll.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70674 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands