Fire Dragon

1.449 ден Со ДДВ

Зголемете ја љубовта на децата кон неверојатните суштества и потикнете ја нивната креативност со овој сет 3 во 1. Децата добиваат радост и забава од 3 различни искуства за градење и играње, тие можат да изградат огнен змеј, а потоа да го обноват во тигар и да направат шкорпија.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG31102 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands