Fire Command Unit

3.569 ден Со ДДВ

Внесете возбуда во детската игра со овој сет Lego City, Fire Command Unit. Со овој сет можете да изградите противпожарно возило со оддел за складирање на галантерија за гаснење пожар, плус приколка со рампа за транспорт на робот. Вклучува 3 пожарникарски минифигури со кациги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60282 Категорија