Fire Chief Response Truck

1.539 ден Со ДДВ

Изградете кул противпожарен камион со отворен покрив за возбудлива акција за играње улоги и користете го водениот топ со функција за пукање за да помогнете во борбата против огнот! Вклучува минифигури, отстранлива скала и електрична кутија со отворени врати.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60231 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands