Ferrari F8 Tributo

1.650 ден Со ДДВ

Овој LEGO Speed ??Champions Ferrari F8 Tributo е совршен за љубителите на автомобили играчки и Ferrari! Тие можат да создадат свој сопствен супер брз автомобил F8 Tributo модел пред да ја прикажат елегантната мини реплика или да предизвикаат други автомобили на возбудливи трки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76895 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands